آیا هدایای تبلیغاتی هنوز هم موثر است؟


برای رسیدن به پاسخ تفصیلی این پرسش که “ آیا هدایای تبلیغاتی هنوز هم موثراند؟” از چهار منبع یاری گرفتم. طبق نتایج نظرسنجی‌های گوناگونی که در سال‌های مختلف انجام شده، روایی این گزاره مورد تأیید است؛ یعنی دادن هدایای تبلیغاتی می‌تواند باعث جذب مشتری شده و حتی فراتر از آن، بسیاری از کم و کاستی‌ها را هم بپوشاند. طبق تحقیقات و به طور متوسط هدایای تبلیغاتی تا هشت ماه نگهداری می‌شود و این به معنای حضور اسب تروای صاحب شغل در منزل یا محل کار مشتری است.

قوانین هدایای تبلیغاتی و روش های تحویل
هدایا نقش بسیار مهم تری در تجارت الکترونیک دارند، زیرا در تجارت سنتی و حضوری، یک فروشنده ماهر می تواند از طریق جلسات حضوری به زبان های مختلف، مشتریان را جذب کند، اما این کمبود را می توان با «کسب و کار مجازی» جبران کرد. حضور” هدایا یا می توان با آن اسب تروا به صاحب تجارت پرداخت.
اما هدیه دادن نیز قوانینی دارد که به چند نکته مهم می پردازیم. سعی کنید هدیه را با سن و وضعیت گیرنده و کسب و کارتان مطابقت دهید. هدیه باید مناسبتی داشته باشد یا برای آن مناسبتی داده شود. یکی از ویژگی های انسان، اکتشاف و کشف است. Truth در لاتین از altea می آید که به معنای سقوط از حجاب و منظره است. این واقعیت که هدایا مانند هدیه بسته بندی و بسته بندی می شوند یکی از دلایلی است که باز کردن و بازکردن آن ذاتاً سرگرم کننده است. این نکته بسیار مهم اصل اساسی بسیاری از مشاغل است. اگر بدانیم چگونه آن را اجرا کنیم.

آیا هدایای تبلیغاتی هنوز هم موثر است؟

ارائه هدیه تبلیغاتی:

هدیه را به صورت شخصی ارائه دهید: در صورت امکان، هدیه را به صورت حضوری و شخصی ارائه دهید. این تاثیرگذارتر از ارسال آن از طریق پست خواهد بود.

هدیه را با یک پیام شخصی ارائه دهید: به هدیه خود یک کارت یا یادداشت شخصی اضافه کنید تا از گیرنده تشکر کنید و در مورد برند خود به او بگویید.

هدیه را در بسته بندی مناسب ارائه دهید: هدیه خود را در بسته بندی جذاب و با کیفیت بالا ارائه دهید. این به نشان دادن ارزش شما برای گیرنده کمک می‌کند.

هدیه را در زمان مناسب ارائه دهید: هدیه خود را در زمانی مناسب ارائه دهید، مانند تعطیلات یا رویدادهای خاص.

نکات اضافی ارائه هدایای تبلیغاتی:

از هدایای تبلیغاتی غیرقانونی یا غیراخلاقی خودداری کنید: از هدایایی که غیرقانونی یا غیراخلاقی هستند، مانند اقلام دخانی یا مواد الکلی، خودداری کنید.

به قوانین مربوط به هدایای تبلیغاتی توجه کنید: قبل از ارائه هدایای تبلیغاتی، به قوانین مربوط به هدایای تبلیغاتی در منطقه خود توجه کنید.

هدایای خود را پیگیری کنید: پس از ارائه هدایای خود، پیگیری کنید تا ببینید آیا گیرندگان از آنها استفاده می‌کنند یا خیر. این به شما کمک می‌کند تا کمپین‌های تبلیغاتی هدیه خود را در آینده بهبود بخشید.

منبع:

https://www.mehrnews.com/news/6148505/%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D9%87%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D9%87%D9%86%D9%88%D8%B2-%D9%87%D9%85-%D9%85%D9%88%D8%AB%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *